Gdzie kupić drzwi antywłamaniowe?

Budowa domu wymaga dobrania odpowiedniego systemu, który ochroni dorobek przed włamaniami. Oprócz monitoringu i alarmu warto zastanowić się także nad drzwiami antywłamaniowymi, które powstrzymają włamywaczy przed próbą przedostania się do domu. Drzwi antywłamaniowe są dostępne w dużych sklepach z artykułami budowlanymi i domowymi, jednak przy zakupie warto skłonić się ku sklepom, które w wytwórstwie ograniczają się jedynie do drzwi i bram domowych. Jednym z nich jest StalProdukt. To sklep, którego katalog opiera się na ofercie rozwiązań zamykających nasze domy.

Czym są drzwi antywłamaniowe?

Drzwiami antywłamaniowymi nie możemy nazwać każdych drzwi, które w swojej budowie uwzględniają zamek na klucz. Konstrukcja drzwi antywłamaniowych jest znacznie bardziej skomplikowana i na każdym poziomie skupia się na utrudnianiu ewentualnych prób demontażu drzwi.  na rozwiązaniach Jedną z głównych zastosowań drzwi jest ochrona domu przed ewentualnymi włamaniami. Drzwi antywłamaniowe mają wyższą klasę odporności na włamanie. W StalProdukt drzwi zabezpieczające dom przed włamaniem są wykonane z trwałych i ciężkich materiałów, w których wycięcie zamka czy zawiasów jest zwyczajnie niemożliwe.

Czym wyróżniają się drzwi antywłamaniowe w StalProdukt?

Drzwi antywłamaniowe charakteryzują się wzmocnioną konstrukcją zamykania, jak blaszane okucia, osłony zawiasów, dodatkowe bolce antywyważeniowe czy zwielokrotnione zamki. Rodzaje drzwi antywłamaniowych są klasyfikowane co najmniej do klasy C, czyli takiej, która pozwala na bezpieczeństwo domu jednorodzinnego. Drzwi klasy C z pewnością nie będą przeszklone, a także swoimi elementami konstrukcyjnymi uniemożliwia wycięcie zamka, zawiasów lub wyważenie całych drzwi.

Jakie drzwi antywłamaniowe wybrać?

Jeśli chcesz kupić drzwi antywłamaniowe, w pierwszej kolejności powinieneś skonsultować się ze specjalistami. W StalProdukt drzwi antywłamaniowe są dobierane pod kątem poszczególnych projektów domów. Wszystkie spełniają fundamentalne warunki zabezpieczające wnętrza przed włamaniem. Są wyposażone w blachy wzmacniająca ościeżnice, osłony zawiasów i pręty. Doznania estetyczne są nie mniej ważne – każde drzwi są kolorystycznie dobierane pod kątem preferencji klienta, tak, aby wpisywały się w stylistykę zewnętrznej i wewnętrznej części domu.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Aranżacja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *